ساخت رزومه کاری حرفه‌ای با رزومه ساز آنلاین کارآمد

تاکنون بیش از ۵۰۰،۰۰۰ متخصص ایرانی از رزومه ساز کارآمد استفاده کرده‌اند در فضای رقابتی و پر چالش استخدام، داشتن یک رزومه حرفه‌ای و جذاب اولین و مهم‌ترین گام برای پیشی گرفتن از سایرین است. برای داشتن چنین رزومه‌ای، استفاده از رزومه ساز ساده و حرفه‌ای کارآمد می‌تواند موفقیت شما را تضمین کند.

رزومه ساز آنلاین کارآمد ، ابزاری حرفه‌ای برای ساخت رزومه کاری است که به شما کمک می‌کند به دو زبان فارسی و انگلیسی به رزومه سازی بپردازید. نوشتن رزومه کاری با این ابزار بسیاری ساده و گام‌به‌گام است و در مدت‌زمان بسیار کوتاهی صاحب یک رزومه حرفه‌ای خواهید شد.

برای ساخت رزومه می‌توانید پس از کسب آگاهی از نحوه نوشتن رزومه حرفه‌ای در دوره آموزشی رزومه نویسی در دوره های رایگان کارآمد ، از نمونه رزومه های کاری متنوعی که برای هر شغل تهیه شده است الگو بگیرید؛ پس از وارد کردن اطلاعات در فرم رزومه ساز که به‌صورت مرحله‌ای است، می‌توانید یک قالب رزومه از مجموعه قالب‌هایی که ابزار رزومه ساز به شما ارائه کرده است، انتخاب کنید و در قالب PDF یا HTML خروجی بگیرید. ساخت رزومه با استفاده از ابزار کارآمد این امکان را به شما می‌دهد که خیلی ساده و آسان و با یک کلیک برای آگهی‌های استخدام منتشرشده در کارآمد، در خواست استخدام بفرستید.

دو زبانه

شما می‌توانید به زبان‌های فارسی و انگلیسی رزومه بسازید.

ساخت چندین رزومه

این امکان برای شما فراهم است که با یک حساب کاربری، به هر تعداد که مایل هستید، رزومه تهیه کنید.

اشتراک‌ گذاری رزومه

شما می‌توانید با ۲ فرمت خروجی PDF و HTML رزومه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

تعریف کد QR

با تعریف کد QR این امکان وجود دارد که امکان دسترسی به رزومه‌تان را برای دیگران نیز فراهم کنید.